יותר ויותר אנשים נכנסים בשנים האחרונות אל זירות מסחר שונות, במטרה להשקיע ולנסות להרוויח כסף מההשקעות שלהם. מדובר על זירות מסחר עצמאיות שניתן להפעיל מכל מחשב או מכשיר חכם (סלולר או טאבלט).

אנחנו יכולים למצוא היום בשוק מגוון רחב של זירות מסחר אשר מציעות אופציות שונות לשימוש ותפעול. כל אחד מאיתנו, מן הסתם, ימצא זירת מסחר שתתאים לצרכים וליכולות שלו. במאמר זה נציג 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור זירת מסחר שתתאים עבורכם.

לפני כן חשוב לומר, ניתן להשקיע ללא זירת מסחר אלא באמצעות ברוקרים שיעשו בשבילנו את העבודה. כידוע, יש לא מעט אנשים שמעדיפים להשקיע את הכסף שלהם בשוק ההון דרך אנשי מקצוע, קרי ברוקרים, כך הם לא צריכים להתעסק בכל הנושא של מסחר והשקעה, הם לא צריכים לבצע את הניתוחים ולקרוא גרפים. העניין הוא, שזה ידרוש מהם לשלם עמלה לברוקר, הם יצטרכו למצוא איש מקצוע שהם יכולים לסמוך עליו, והכל יעבור דרכו. באמצעות זירת מסחר לשימוש עצמי, הם יכולים לבצע את כל התהליך לבדם, מבלי להיות תלוי בשום גורם חיצוני.

כיצד בוחרים זירת מסחר

אנחנו נציג כאן, כאמור, 5 טיפים כיצד בוחרים זירת מסחר עצמאית. נציין, שכל אחד יכול להחליט איזה מבין הטיפים חשוב לו יותר, וכמובן ניתן למצוא עוד מגוון של טיפים ועצות נוספות בנושא.

מסחר מסביב לשעון – כשאתם בוחרים זירת מסחר, וודאו שמדובר בזירה שעובדת עבורכם כל הזמן. ייתכן מאוד שלא תעשו עסקאות באמצע הלילה, אך זירת מסחר כזו תעזור לכם לא לפספס אפשרות לבצע עסקאות בכל שעה, וכמובן תמנע מכם את האפשרות לפספס עסקאות חשובות שנמצאות על השולחן.

זירה נוחה וידידותית – בסופו של דבר, על מנת ליהנות ולהצליח, אתם צריכים לעבוד עם מערכת שהיא מתקדמת אך פשוטה ונוחה, ידידותית למשתמש. זה אומר, שכל הנתונים יהיו ברורים, תוכלו להבין בקלות את הגרפים והניתוחים, יהיה ניתן לקבל שירות תמיכה בצורה פשוטה ועוד.

עמלות נמוכות – גם על זירת מסחר תצטרכו לשלם עמלה, הרבה יותר נמוכה מזו שהברוקר ייקח מכם, ולכן חשוב שתבדקו מהי העמלה שעליכם לשלם.

מערכות מסחר מתקדמות – בשביל להשקיע בצורה חכמה וטובה, אתם צריכים לעבוד עם זירת מסחר מתקדמת. היום בעידן האינטרנט, קל מאוד למצוא זירות מסחר שמספקות לכם מגוון רחב של ניתוחים, כמובן שאלו צריכות להיות זירות מסחר אשר משתדרגות ומתעדכנות על בסיס קבוע.

נגישות, זמינות ואמינות – מאחר ואתם לא ברוקרים מקצועיים ולא משקיעים עם ניסיון, תחפשו זירת מסחר שהיא נגישה, קל לפתוח בה חשבון, קל לסחור בה, זירה שמציעה לכם מגוון אפשרויות למסחר, וכמובן שתהיה זו זירה שאתם מכירים את מי שעומד מאחוריה ואתם יכולים לסמוך עליה בשביל להפקיד את הכסף שלכם.