הכיסים שלכם מפוצצים? נמאס לכם כבר לסחוב את הארנק איתכם לכל מקום? כמה כרטיסי אשראי אתם מחזיקים? מהיום כל מה שאתם צריכים בשביל לצאת מהבית הוא המכשיר הנייד שלכם ומפתחות.

באמצעות שירות התשלום של אפל פיי ניתן לשלם בעזרת הטלפון על ידי סליקה של המכשיר הנייד, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לתוכנה באופן חד פעמי וכך תוכלו להנות ממגוון הטבות.

העתיד כבר כאן – Apple Pay

השירות החדש של Apple Pay כבר נמצא בארץ וכל מה שנותר לכם הוא לשדרג את איכות החיים שלכם. נמצאים בסופר ומעוניינים לשלם דרך הנייד? אין בעיה, בעזרת אפל פיי תוכלו לעשות את זה. Apple Pay הוא למעשה שירות של ארנק דיגיטלי המחובר לכרטיס האשראי שלכם. השיטה פשוטה, אתם צריכים ללחוץ פעמיים על כפתור הנעילה של המכשיר (לאחר שהתקנתם את התוכנה), וזה מיד יקפיץ לכם את אפשרות הסליקה לאחר זיהוי בקוד סודי.

מהיום אתם כבר לא צריכים להיסחב עם הארנק שלכם, כל מה שאתם צריכים זה אפל פיי. יותר ויותר עסקים מתווספים אל הכרה בתוכנה זו, אך עדיין לא כל בתי העסקים עדיין מקבלים אפשרות תשלום באמצעות אפל פיי, רוב בתי העסק הגדולים כן.

מהם היתרונות של Apple Pay?

לאפל פיי יש מגוון יתרונות, ריכזנו עבורכם את שלושת היתרונות הבולטים של שירות זה:

מניעת הונאות – ככל שאמצעי התשלום משודרג יותר כך הוא בטוח יותר, ככה גם אפל פיי. שירות זה מבטיח לכם ביצוע עסקאות באופן בטוח אשר עובר מספר גורמים עד לאישור קבלת העסקה, כל זה תוך שניות ספורות.
מבעד לכך, הסיכוי שתאבדו את הארנק הרבה יותר גבוה מאשר שתאבדו את הנייד ומישהו יצליח לשלם באמצעות אפליקציה זו אשר מצריכה זיהוי אישי.

נוחות – תמיד אנו יוצאים עם הנייד מהבית, אך לא תמיד עם הארנק. מהיום אתם יכולים להשאיר את הארנק בבית, כך תוכלו לרכוש מוצרים בכל זמן ובכל מקום. קחו בחשבון שאפל פיי מוכרת יותר בחו"ל כך שאם אתם נמצאים בנופש ומפחדים מגניבות, זו הדרך המשתלמת ביותר לבצע את העסקאות שלכם.

הטבות – מכיוון שאפשרויות התשלום רק גדלות ומתקדמות עם השנים, ההטבות גם הן מגיעות ישר אליכם. כל חברה תרצה שאתם תשתמשו בשירותי התשלום שלה, ככל שהתחרות גדלה כך אתם נהנים יותר.
כיום כאשר נכנסת מתחרה חדשה לשוק כמו אפל פיי, המשתמשים החדשים שלה יזכו להטבות רבות.

חשוב להדגיש!

פרטי האשראי שלכם נמצאים במקום בטוח, אפליקציה זו שומרת על הפרטיות של כל לקוח באמצעות קוד מוצפן. אפל פיי היא המובילה בתחום בטיחות פרטיותו של הלקוח. התשלום עבור ביצוע העסקאות משתנה בהתאם למספר גורמים, אך אינו שונה בהרבה מאשר מה שהכרנו עד היום.