כולם יודעים זאת, אך מתעלמים מזה – נקיון ואסתטיקת המשרד הם ‘הפנים’ של העסק שלכם והגיע הזמן שתעשו משהו בנדון! כולנו עמוסים, כולנו עסוקים; שגרת החיים כאן בארץ סובבת סביב השעון, 24/7 – כל הזמן ריצות, דאגות, מטלות, תהיות – בקיצור, בלאגן אחד גדול. אז איך יוצאים מהלולאה האינסופית הזאת? בשביל זה חברות כמו “שרותי גוסקוב בע”מ קיימות! אנחנו נדאג לתת לך את השירות המקצועי והמהיר ביותר, במחיר ההוגן ביותר ולך נותר רק לוודא שהעבודה במשרד מתנהלת כסדרה;

סדר וניקיון – צעדים ראשונים בהצלחת העסק
הרבה מחקרים מציגים קשר ישיר בין ניקיון סביבת העבודה לבין התפוקה והיעילות של העובדים. זאת אומרת – עובד שהפח לידו עולה על גדותיו והמדפים שסביבו מלאים באבק, יניב תוצאות נמוכות יותר מאשר עובד שסביבתו נקיה ומאורגנת. מכאן, שאם תשכילו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון, העובדים שלכם יהיו מרוצים יותר; עובדים מרוצים יותר = עסק מצליח יותר! מדובר במשוואה פשוטה שכדאי לפעול על פיה. במידה והמשרד יהיה מלוכלך או לא מסודר, לעובדים לא יהיה נעים לשהות בו ויחפשו כל פתח מילוט אפשרי מהמשרד. סיבה נוספת, אם כי לא פחות חשובה, היא הרושם אותו אנו מבקשים להשאיר על לקוחות פוטנציאליים או אורחים על כל סוגיהם המבקרים במשרד. סדר, ארגון וניקיון מעידים ברוב הפעמים על מקצועיות העסק; משרד נקי תורם לתחושה המכובדת המתבקשת כשמדובר בפגישות עסקים למיניהן.

מהן ההשלכות בהעדר שירותי ניקיון מקצועיים?

אדם עובד מבלה כ-1/3 משעות היממה בעבודה, יש כאלו שאף יותר; את שאר הזמן, ניחשתם נכון, הוא מבלה בביתו. אם לא תשמרו על הסביבה בה אתם שוהים נקייה ומסודרת, ההשפעה הישירה על מצב הרוח שלכם תהיה שלילית; הסחות דעת מעצבים יפריעו למהלך התקין בעבודה ובבית יגרמו לריבים מיותרים עם הדיירים הנוספים. הגורמים הללו מוציאים מריכוז, פוגעים בתפקוד האלמנטרי שלכם ומובילים לתוצאות שליליות והפוכות ממה שהייתם מאחלים לעצמכם או לעסק שלכם.

קצת בנוגע לאחזקת בנייני מגורים
אחרי יום עבודה גדוש ועמוס בוער בכל אחד מאתנו הרצון להיכנס הביתה בסוף יום, לחלוץ נעליים, לשבת רגע על הספה ולהוציא אנחת רווחה שאומרת “זהו, אני בבית”. רק שברוב המקרים אין הדבר קורה בהכרח בסדר הזה ובמקרה הערב מחכה בכניסת הבניין עציץ שנשבר, טיפטוף משקית זבל שנקרעה לאחד השכנים במדרגות, חול ועוד הפתעות ‘נעימות’ כאלו שמצער בכלל למנות אותן. מבאס נכון? בדיוק בשביל זה שוכרים את שירותיהן של חברות אחזקת מבנים וניהול נכסים – כדי להבטיח שהכניסה לבניין המגורים תשמור על העונג בהגעה הביתה לאחר יום עבודה. חברת ניקיון מקצועית תשפר פלאים את איכות החיים בבניין המגורים שלכם; כיום, במיוחד בבניינים המאכלסים דיירים מהשכבה הצעירה, תפקיד ועד הבית הוא נטל מאוד כבד.

 

לא כל חברות הניקיון מציעות שירותים נרחבים העונים על כל דרישותיכם. בין אם מדובר בניקיון בניין משרדים או בניין מגורים, כדאי שתבחרו בקבלן ניקיון ואחזקת מבנים שיענה על כל הבקשות שלכם ויבצע את העבודה בצורה המהירה והמקצועית ביותר.