לא צריך להיות איש עסקים ממולח וגם לא ברוקר מקצועי, בשביל להרוויח כסף באמצעות השקעות פשוטות. למעשה, אנחנו לא צריכים הרבה בשביל זה באופן כללי. בשביל להרוויח כסף מהשקעות היום, כל מה שאנחנו צריכים בפועל, זה להיכנס אל תוך עולם הפורקס, להבין כיצד הוא עובד, לנסות קצת בתנאי דמה, ולאחר מכן, לבצע השקעות בפועל עם כסף אמיתי. עם מעט סבלנות, הרווחים יגיעו.

עד לפני שנים לא רבות, למעשה עד שנות השמונים לערך, עולם ההשקעות, הן במניות, אופציות, סחורות וכדומה, כל מה שהיה נתחם בכותלי הבורסה, היה שייך לעולמם של משקיעים מקצועניים. לא רק בישראל, אלא גם במדינות מערביות אחרות. זה כמובן יצר מצב שרק מעטים השתתפו במשחק בפועל, ההשקעות לא מיצו את כל הפוטנציאל שהיה טמון בהן, מעטים הרוויחו מכך. עם הזמן זה השתנה, יותר ויותר אנשים פרטיים החלו להתעניין ולהשקיע את כספם.

היום בעזרת פורקס, אנחנו נמצאים בשלב חדש באבולוציה של ההשקעות. מדובר על שלב בו אנחנו יכולים לבצע השקעות דרך הבית, באמצעות המחשב, מבלי שנצטרך גורמים חיצוניים לשם כך. מה שעלינו לעשות, זה לפתוח חשבון מסחר, ללמוד את הנושא היטב, להבין איפה משתלם לנו להשקיע, בכמה כסף, וכך אנחנו יכולים לבצע את ההשקעה בצורה אופטימאלית שמתאימה ליכולות שלנו.

ההבדל בין השקעות פורקס למשקיעים רגילים, זה בעיקר באופי ההשקעות וכן בכמויות הכסף שאנחנו משקיעים. ברוב המקרים משקיעים בבורסה, מבצעים השקעות במספרים הרבה יותר גבוהים, הכוונה כמובן למשקיעים מוסדיים או משקיעים פרטיים שמבצעים זאת דרך מנהלי השקעות או גורמים אחרים שעוסקים בכך.

מדוע משתלם לנו להשקיע בפורקס

בניגוד למה שנדמה, שוק של פורקס איננו שוק קטן. לא מדובר במחזורי מסחר קטן שרק מעטים יכולים להרוויח בו. מדובר על מחזורי מסחר של למעלה מ-5 טרליון דולר, במילים אחרות, לכולם יש בו מקום בתנאי שהם יודעים כיצד לעבוד איתו.

יש לשוק הזה כמה יתרונות. ראשית, הוא נגיש וזמין. אנחנו לא צריכים לעבוד קשה מדי בשביל למצוא את המידע ובשביל להבין כיצד השוק הזה עובד. כל מה שעלינו לעשות זה להיכנס לאתרי אינטרנט שעוסקים בתחום, לקרוא וללמוד כיצד זה מתבצע.

שנית, אנחנו יכולים לעשות הכל בעצמנו דרך המחשב הביתי, ואנחנו גם יכולים לקבל את כל המידע באופן מיידי. בין אם זה דרך המחשב ובין אם זה דרך הסלולר.

שלישית, מדובר על שוק שמאפשר לנו השקעה לטווח ארוך, אנחנו צריכים סבלנות אבל אם יש לנו אותה, אין סיבה בעולם שלא נצליח להרוויח ממנו.

חשוב לומר, השוק מאפשר לנו מסלולים שונים וייחודים, מי שלומד עליהם ומבין כיצד הם עובדים, מתנסה בהשקעות דמה לפני הדבר האמיתי, בהחלט יכול להיכנס לשוק ולהרוויח ממנו.