חודשים ארוכים שאתם מתכננים את החיים אחרי הפנסיה, ויש רק אלמנט אחד שעדיין לא יצא לכם להבין לעומק מכך האלמנט הכלכלי. מבחינה מסוימת, יש לא מעט אנשים שלא רוצים לחשוב על הפנסיה עד לרגע האחרון, ויכולים למצוא את עצמם נכנסים ללחץ גדול מאוד שאין אפשרות אחרת לקבל מידע. ברמה הכלכלית אין לכם אופציה לעשות את זה, כי אם תצאו לפנסיה בלי לדעת מה הם המקומות הכלכליים שעומדים לרשותכם, זו יכולה להיות בעיה לטווח הרחוק. בדיוק מהסיבה הזו, רגע אחד לפני שאתם יוצאים לפנסיה, צריך לחפש מידע אודות המקורות הפיננסיים שלכם באתר הר הכסף פנסיה, של משרד האוצר.

איך לעשות שימוש במידע של אתר הר הכסף פנסיה?

בשביל לעשות שימוש נכון באתר הר הכסף פנסיה אתם צריכים:

  1. להחזיק את כל הפרטים האישיים שלכם או של בן המשפחה הקרוב אליכם, אשר יעזרו לכם להיכנס אל תוך המערכת ולקבל את המידע האישי בצורה אוטומטית.
  2. ליצור תיעוד של המידע, על-ידי הדפסת דוח או תיעוד כתוב של כל חברות הפיננסים שבהם יש לכם קרנות פנסיה.
  3. לבצע חיפוש משלים של מידע אודות קרנות פנסיה, במקרה ואתם לא בטוחים שקיבלתם את כל המידע מאתר הר הכסף פנסיה. לפעמים, טעויות הקלדה וטעויות אנוש, עלולות ליצור חוסרים ולגרום לכם לפספס מידע חשוב מאוד.

אחריות אישית – לקראת האירוע הגדול של החיים

דווקא ברגע המיוחד הזה, שניה אחת לפני היציאה לחופשת הפנסיה טופיק אתם צריכים להסתכל על העתיד בעין ביקורתית. לא פשוט בכלל לשמור על כל הכסף שיש לכם ולנהל אותו לטווח הארוך, אם אתם לא מכירים את כל מקורות ההכנסה הזמינים לכם. ועל כן, הפתרון הנכון והמקצועי ביותר הוא פניה לאתר ממשלתי אשר אוסף את המידע מכל השחקניות השונות בשוק ועוזר לכם להסתכל על תנאי היציאה שלכם לפרישה, בעיניים אמיתיות יותר. תוך חישוב ממוקד מטרה, אתם תצליחו להשפיע על איכות החיים שלכם במהלך תקופת הפרישה ואולי גם לשפר אותה.