מעקב אחר הפוליסות ובדיקת התאמתן לכיסוי שאושר ע"י המבטח

מעקב אחר הפוליסות ובדיקת התאמתן לכיסוי שאושר ע"י המבטח

הרבה פעמים כשאנחנו עושים ביטוח, בוודאי בתור עסק, אנחנו לא שמים לב שהפוליסות והכיסויים שאנחנו מקבלים הם סטנדרטיים, בסיסיים, כאלה שכל עסק מקבל בלי להתייחס למאפיינים המיוחדים שלנו בתור בעלי עסק.

סוכנויות ביטוח יצירתיות בוחנות את הפוליסה שהן מעבירות ללקוח ובוחנות עד כמה הכיסויים שהן כוללות אכן מתאימות ללקוח. ככל שמידת ההתאמה יותר גבוהה, כך הלקוח נהנה מביטחון רב שאם חס וחלילה יקרה משהו, הוא מבוטח.

דוגמא להתנהלות כזו אפשר למצוא אצל ניצה ענבר סוכנות ביטוח שעובדת אך ורק עם עסקים ולא עם לקוחות פרטיים ומכאן גם מידת הידע והמקצועיות שלה בתחום. הסוכנות של ניצה ענבר דואגת להכין ללקוח פוליסה שמותאמת לו באופן אישי על פי צרכי העסק. הסוכנות לומדת את צרכי העסק באמצעות מחקר מקיף אודותיו ואודות השוק והתחום בו הוא פועל.

לשם המחשה, אם אנחנו עוסקים בתחום של תשתיות מים, אחד התחומים בהם ניצה ענבר סוכנות לביטוח מתעסקת, אז נעשה מחקר אודות העסק, צרכיו, משתניו השונים הן האנושיים והן הטכנולוגיים וכן מחקר מקיף אודות התחום כולו. אם אנחנו מתעסקים בתחום של אנרגיה ירוקה, כנ"ל, נערך מחקר מקיף אודות הצרכים שלנו כעסק בתחום ומה הם הסכנות והסיכונים שקיימים בתחום זה.

לאחר מכן מוכנות לנו פוליסות שמתאימות על פי הנתונים והמשתנים השונים שעלו במחקר. הפוליסות יכללו כיסויים שמתאימים לצרכים שלנו. כך אם חס וחלילה מתרחש אסון, פגיעה בתשתיות שלנו, נזק לרכוש, פגיעה בעובדים, ביטול עסקאות, הפסד כספי, וכן כל דבר אחר, אז יש בפוליסה כיסוי מתאים לכך. היתרון הוא שגם הכיסויים מותאמים לצרכים של העסק, גם אין כיסויים שאינם מתאימים (כלומר אין תשלומים מבוזבזים) וכן הפיצוי הכספי הוא בהתאם.

מה קורה כשהצרכים שלנו משתנים?

ניצה ענבר סוכנות לביטוח לא רק דואגת שהפוליסה הראשונה שלנו תותאם לצרכים שלנו אלא היא גם דואגת לעקוב אחרי הפוליסה ואחר הצרכים שלנו ואם יש צורך היא משנה אותה. כך למשל, אם נכנסים אלמנטים חדשים שמשפיעים על התחום שלנו, סכנות חדשות, עסקאות שיש בהן סיכון, טכנולוגיה חדשה שיכולה להפחית את מידת הסכנה ובכך להפחית את עלויות הפוליסה ועוד, הרי שכל זה ייכנס לפוליסה וישנה אותה.

השינויים נעשים כמובן בהסכמה עם הלקוח ואחרי התאמה עמו. כל שינוי יכול להשפיע בשני אופנים, גם מבחינה כלכלית שכן, אנחנו נשלם הרבה פחות ומה שבטוח שנשלם בדיוק מה שאנחנו צריכים בפוליסה, השינוי השני הוא שאנחנו נהיה מכוסים על כל דבר ודבר גם בחלוף זמן, אנחנו לא צריכים לדאוג שמא משהו מתוך תהליך העבודה שלנו יישאר חשוף ולא מוגן.

עבודה בדמות זו שעושה ניצה ענבר סוכנות לביטוח לעסקים, היא העבודה הנכונה עבור עסקים בתעשיות רבות ומגוונות.