ייעוץ עסקי- אין קסמים

ייעוץ עסקי- אין קסמים

כל עסק באשר הוא, בין אם מדובר בעסק קיים או מיזם בשלב הרעיון, זקוק לייעוץ עסקי, על מנת להתחיל ברגל ימין ולא ליפול לסטטיסטיקה העגומה של מאות עסקים שהתחילו עם תשוקה ומוצר מנצח אך מהר מאוד מצאו את עצמם קורסים בשל אי תכנון מקצועי. ייעוץ עסקי נוגע בהיבטים רבים של העסק, הן מבחינת בחינת השוק, בחינת קהל יעד, בניית תכנית עסקית, גיוס משקיעים, הלוואות, אסטרטגיה שיווקית, בניית מערך פרסום ועוד מגוון רב של תכניות שיש לבצע מראש כדי לדעת מול מה אתם עומדים.

תדמית נכונה ומקצועית

עסקים רבים בתחילת דרכם דווקא מתקשים ליצור תדמית מסוימת שתלווה את העסק, אם זה מבחינת פנייה לקהל יעד, מיתוג החברה, בחירת לוגו, שיווק נכון, ניהול מקצועי ולכל הקשור לתחום הפיננסי בעסק מבחינת תקציבי פרסום. בדיוק בשל סיבה זאת, יועץ עסקי נכנס לתמונה ומתחיל ליצור תדמית נכונה לעסק, כזאת שתשקף את רוח המותג ותעביר מסר ברור ללקוח. יועצים עסקיים מגיעים לבית העסק ומבצעים איתם כמה פגישות מכריעות ולאחר מכן גם עם שותפים במידה ויש ובהמשך גם עם העובדים בחברה. פגישות ראשונות אלו הן קריטיות מכיוון שכל המידע שהיועץ שואב מבעלי העסק, ישמש אותו בעתיד כדי ליצור תדמית נכונה ותכנית עסקית מוצלחת שתלווה את העסק שנים רבות.

ייעוץ עסקי גם לחברות קיימות

רבים חושבים כי ייעוץ עסקי מתאים רק לעסקים וארגונים בתחילת דרכם, אך לא כך הדבר. ייעוץ עסקי מתאים גם לחברות קיימות אשר מתקשות בכל הקשור לניהול החברה, אם זה בשל ניהול כושל ושינויים רבים שהארגון עובר, אם זה בשל רצון להכניס מוצרים או שירותים חדשים לעסק או קושי בהתנהלות באופן יום יומי בחברה. אך כך, במקרים אלו יועץ עסקי הוא ללא ספק גלגל הצלה ויוכל לסייע רבות לעסקים וחברות לפרוח מעלה ולהניב תוצאות טובות לארגון.

יעוץ עסקי למעשה מתאים לעסקים בתחילת דרכם, לעסקים קטנים, בינוניים וגם לחברות גדולות ומובילות במשק הישראלי. אך כמובן שלכל יועץ יש ניסיון וידע שונה, כך שיש לבחור יועץ המתמחה בתחום הספציפי שלכם.

ייעוץ עסקי לעסקים קטנים

עם התפתחות השוק הדיגיטלי (אתרי אינטרנט, פייסבוק, אינסטגרם, ניוזלטרים ועוד), העסקים הקטנים קיבלו את ההזדמנות להגדיל את מעגל הלקוחות בצורה משמעותית. כל הכלים שהוזכרו בסוגריים מאפשרים למקד ולפרסם לקהל יעד ממוקד ורעב, ומי שיצליח לעשות זאת בצורה היעילה ביותר- יזכה במחזור החודשי הרווחי ביותר. מי שגם ידע לשמר לקוחות אלו ולשווק מוצר / שירות איכותי, יזכה גם במחזור שנתי רווחי יותר. ייעוץ עסקי לעסקים קטנים יודע לפשט את הנתונים של העסק ולהקביל לו את הפלטפורמות רלוונטיות בהם כדאי לו להתמקד. סורוצקי ייעוץ עסקי יעזור לכם להגיע לנקודה עסקית גבוהה יותר, בין אם אתם מעוניינים בייעוץ עסקי לעסקים קטנים או לעסקים גדולים- אנחנו נדע איך להשתלב.

בהצלחה!